وبلاگ بیزبلاگر


وبلاگ بیزبلاگر از قدیمی ترین وبلاگ های کسب و کار محور، به زبان فارسی است. اولین پست این وبلاگ در سال 1380 در پرشین بلاگ ایجاد شده است که هم اکنون به دلیل تعطیلی پرشین بلاگ، محتوای ایجاد شده از دست رفته است. پس از آن در سایتهای مختلف بلاگری، به تولید محتوای مرتبط با حوزه های کسب و کار بویژه بازرگانی و سرمایه گذاری پرداختم و در سالهای اخیر بطور متمرکز در زمینه بازاریابی، روابط عمومی و برندینگ تولید محتوا میکنم. ترجمه کتاب «بنگاه محتوا» نوشته یکی از معتبرترین نویسندگان و فعالان حوزه تولید محتوا، «جو پولیزی»، محصول این دوره از فعالیتم است.

همچنین بواسطه نزدیک به 25 سال فعالیت مرتبط در بخش کشاورزی، این شانس را داشته ام که با بسیاری از فعالان این حوزه ارزشمند، همکاری داشته باشم. به همین خاطر، مشاوره کسب و کارهای کشاورزی با تمرکز بر کمک به این کسب و کارها برای توسعه برند، بازاریابی، تامین مواد اولیه و نهاده، صادرات، توسعه فروش و نظائر آن بخش مهمی از فعالیتم در سالهای اخیر است. 


کاهش تعرفه صادرات گندم در روسیه در میانه تلاطم بازارهای جهانی غلات

کاهش تعرفه صادرات گندم در روسیه در میانه تلاطم بازارهای جهانی غلات

تبعات جنگ روسیه اکراین و به تبع آن محدودیتهای صادراتی اکراین و تحریمها علیه روسیه، تاثیر شدیدی بر امنیت غذائی جهانی داشته است. محدودیت شدید در صادرات غلات خوراک انسان و دام و دانه های روغنی بخش مهمی از این وضعیت جدید هستند.

دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...